Nasze  działania obejmują kompleksowy serwis dotyczący systemów smarowania różnych producentów, między innymi: GROENEVELD, BEKA-MAX, LINCOLN, SKF, VOGEL, GRACO, TRIBO-TEC, ILC, ALLFETT.

POSIADAMY SERWIS STACJONARNY I MOBILNY, PRZEZ CO WIĘKSZOŚĆ ŚWIADCZONYCH PRZEZ NAS USŁUG MOŻEMY WYKONYWAĆ W MIEJSCU PAŃSTWA DZIAŁALNOŚCI.

  • PROFESJONALNY SERWIS – nasza wiedza oraz wieloletnie doświadczenie i szereg przebytych szkoleń u producentów układów smarowania pozwalają na wykonywanie usług serwisowych na wysokim poziomie, ponadto jesteśmy wyposażeni w niezbędne narzędzia i urządzenia diagnostyczne wymagane przy serwisowaniu systemów smarowania.
  • STAŁA OPIEKA SERWISOWA – w naszej ofercie znajduje się opcja objęcia stałą opieką serwisową systemów smarowania działających na Państwa maszynach, polega na zawieraniu umów dotyczących prowadzenia okresowych przeglądów, utrzymywaniu stanów magazynowych części do konkretnych systemów, dostawie środków smarnych przeznaczonych do smarowania, szybkiej reakcji serwisu.
  • OBNIŻENIE KOSZTÓW EKSPLOATACJI – dzięki stałemu nadzorowi systemów smarowania i ich podzespołów, jesteśmy w stanie zoptymalizować parametry ich działania, przez co możemy zmniejszyć koszty eksploatacji smarowanych maszyn.
  • MONITOROWANIE SYSTEMÓW SMAROWANIA – przy bardziej skomplikowanych instalacjach wykonujemy systemy monitorowania systemów i urządzeń wchodzących w ich skład umożliwiając zdalną kontrolę i sterowanie instalacjami.
  • POMIARY I REGULACJA – dokonujemy pomiarów oraz regulacji parametrów systemów smarowania i ich podzespołów w zakresach ciśnień, wydajności, szczelności, elektryki i elektroniki.
  • KONTROLA – prowadzimy stała kontrolę w zakresie świadczonych przez nas usług w celu jak najlepszego ich wykonywania i udoskonalania naszej pracy.
  • ELASTYCZNOŚĆ – dostosowujemy naszą ofertę serwisową do indywidualnych potrzeb klienta.

Zalecamy wykonywanie przeglądów okresowych w Państwa urządzeniach co najmniej raz w roku, a w przypadku niekorzystnego środowiska dla ich pracy co 6 miesięcy. Regularne przeglądy pozwolą utrzymać urządzenia w dobrym stanie technicznym i zapewnią maksymalną wydajność minimalizując ryzyko wystąpienia awarii.

Nie wiesz, które rozwiązanie pasuje do Twoich potrzeb biznesowych ?